top of page

Frequently Asked Questions

Чим унікальний цей табір?

У вас буде цілий тиждень, щоб попрактикувати свою англійську - не тільки під час занять, але і СПІЛКУЮЧИСЬ і проводячи увесь день з американцями, і розважаючись разом у Карпатах. Тиждень у таборі буде сповнений веселощів і нових знайомств, в той же час ви покращите і використуєте навички розмовної англійської мови. Будь-ласка, почитайте кілька відгуків від студентів, щоб побачити, що інші думають про табір.

Яка історія у цього табору?

Це буде наш 14-ий табір. Перший відбувся у 2008 році. На даний момент у таборі побувало приблизно 600 студентів з різних університетів, які отримали унікальну можливість СПІЛКУВАТИСЬ англійською з носіями мови, в той же час розважаючись і роздумуючи про життя.

Де буде проводитись табір?

Звенів, с. Орявчик Сколівського району Львівська область

Хто може поїхати?

Табір для українських студентів, що навчаються у Львові і мають принаймні 17 років.

Хто організовує табір?

"Леополіс Молодий", молодіжна громадська організація, що складається з української молоді з різних церков і університетів. Це студентська спільнота, яка шукає правду, служить місту, і де студенти насолоджуються часом одне з одним. Кожного тижня у нас проводяться зустрічі і дискуссії на різні теми, англомовні кіновечірки, вечірки та різні проекти допомоги в місті. Щоб дізнатись більше, відвідайте "Леополісу Молодого" на інстаграм або канал на Телеграмі.

Як виглядає типовий розклад дня у таборі?

У типовий розклад входить: 1 урок англійської мови, 1 урок Біблії англійською, хоббі-класи, спорт (американський футбол, бейсбол, гольф, фрізбі), різноманітні ігри, вільний час, вечірні обговорення на християнську тематику, співи українських та англійських пісень та розважальна вечірня програма з іграми, виступами та іншими заходами.

Що таке уроки Біблії і християнські теми?

У таборі буде щоденне читання Біблії англійською та короткі обговорення. Кожного вечора буде коротка дискусія на християнську тему, яка співвідноситься з уривком з Біблії того дня. Ці обговорення продумані таким чином, щоб допомогти вам та заохотити вас подумати для себе про життя у світлі Біблійської істини.

Як я можу записатись у табір чи подати заявку про участь?

Якщо вас зацікавила участь у таборі, вам необхідно пройти співбесіду, де буде визначено ваш рівень англійської мови і те, наскільки табір потенційно для вас підходить. Приводьте з собою друзів, щоб цього року у нас знову був чудовий табір! Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Коли і де будуть співбесіди?

Співбесіди будуть проводитись у студентському центрі МГО "Леополіс Молодий", 24 травня (середа) або 25 травня (четвер) 18:00-20:00.

Зареєструйся на співбесіду ТУТ.

Скільки студентів їдуть у табір?

Приблизно 40-50 студентів. Загалом у таборі буде близько 80 осіб, включно зі студентами і волонтерами.

Скільки носіїв англійської мови (американців) буде у таборі?

Буде приблизно 20 американців з різних штатів США.

Яка ціна табору?

1800 грн

Що входить у ціну табору?

Доїзд до табору і назад, проживання, 3-х разове харчування. А також уроки англійської мови, різноманітні хоббі-класи, навчання різних видів американського спорту тощо. Як бонус ви отримуєте чисте карпатське повітря, неймовірні краєвиди, і нових друзів.

Як я потраплю у табір?

Перевезення до табору буде організовано з центру Львова, так само як і повернення з табору у Львів. Транспорт входить у ціну табору.

Чи можу я приїхати у табір тільки на кілька днів?

Ні. Для того, щоб сповна відчути всі переваги табору, студенти мають перебувати там від початку до кінця.

Можете розповісти мені про організаторів і лідерів табору?

До керівництва табору входить приблизно 20 американців, багато з яких вже бували у таборах попередніх років. Також буде близько 12-15 організаторів-українців, що бували у попередніх таборах. КЛІКНІТЬ ТУТ, щоб дізнатись більше про них.

Мене можуть провідувати у таборі?

Провідування дозволено тільки для сім`ї. Відвідувачі мають самостійно оплачувати всі свої витрати.

Якими є правила табору?

Нижче подано деякі з основних табірних правил:

  • Жодного алкоголю чи наркотиків.

  • Жодного куріння в приміщеннях.

  • Ви особисто відповідальні за будь-яке нищення майна.

  • Не покидайте територію табору без дозволу.

  • Не перебувайте у кімнатах осіб протилежної статі після "відбою".

  • Будь-ласка, давайте іншим спати вночі.

  • Ви повинні перебувати у таборі весь тиждень. Окрім крайніх випадків, ви не можете приїжджати пізніше і від`їжджати раніше.

  • Провідувати вас може тільки сім`я. Відвідувачі повинні самостійно оплачувати усі свої витрати під час візиту. 

Запитання: List
bottom of page